Firma Rožnovská travní semena nabízí široký sortiment trav, jetelovin a travních směsí zejména pro okrasné trávníky, rekreační trávníky, sportovní trávníky, golfové hřiště atd.

travní semena, travní směsy, semena, okrasné trávníky, rekreační trávníky, sportovní trávníky, golfové hřiště, tráva, trávy, jetelovina, galerie, RTS

Aktuální nabídka BIO OSIV pro jaro 2021

Druh Odrůda Stupeň Množství kg Balení Sklad Poznámka
Jetelotráva s podílem BIO osiv 71,0%       25kg Rožnov vyprodáno
Pastevní směs polopozdní až pozdní s podílem BIO osiv 40%       25kg Rožnov vyprodáno
Luční směs polopozdní až pozdní s podílem BIO osiv 50%       25kg Rožnov vyprodáno

 

Kostřava luční

Rožnovská C omezeně      k odběru

Jetel luční tetr.

Mazurka

C

omezeně     k odběru 

 

Bojínek luční

 

Levočský

C

      vyprodáno

 

Jetel alexandrijský 

 

Faraon C omezeně      k odběru

 

Na základě zkušeností z minulých let doporučujeme objednávat směsi s podílem BIO osiv co nejdříve!!!!

 

TRAVNÍ SMĚSI s PODÍLEM BIO:

V současné době není možné připravit 100% BIO směsi z důvodu nedostatku BIO komponentů. Proto jsme proVás připravili alternativní řešení.

Namícháme Vám travní směsi – pastevní a luční s podílem BIO osiv. Tyto podílové směsi by Vám měly ulehčit získávání Výjimky na použití konvenčního osiva v EZ

U námi nabízené jetelotrávy s podílem BIO osiv 71% není nutné žádat o výjimku:

MP č. 5/2016 týkající se udělování výjimek na osiva a sadbu

  • Ekologické směsi obsahující do 30 % hmotnostního podílu konvenčních travních a jetelotravních osiv jsou vedeny jako ekologické a pro jejich použití není třeba žádat o výjimku.


Jak postupovat:

Vyberete si vhodná BIO osiva a my Vám dle Vašich požadavků připravíme nabídku travní směsi s podílem BIO osiv, kterou můžete použít při získávání výjimky na použití konvenčního osiva v ekologickém zemedělství. Výjimky v současné době vystavuje Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský Praha. Veškeré informace jak získat výjimku naleznete zde:

http://eagri.cz/public/web/ukzuz/portal/osivo-a-sadba/formulare/ekologicke-osivo/zadost-o-udeleni-vyjimky-na-pouziti.html

V případě, že Vám travní směs vyhovuje jak složením, tak i cenou, zašlete objednávku na náš e-mail: obchod@roznovska-travni.cz

 
  • Po potvrzení přijetí Vaší objednávky Vám bude vystavena faktura na objednané zboží. Po dobu splatnosti faktury (14 dní) Vám bude osivo blokováno. (V případě, že faktura nebude uhrazena do doby splatnosti bude BIO osivo opět nabídnuto ostatním zájemcům k prodeji).
  • Po zaplacení faktury bude travní směs s podílem BIO osiv připravena k dodání.

 

Na našich stránkách naleznete aktuální stav BIO osiv k prodeji.

Garantujeme:

  • Vzorkování směsi pracovníkem Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského a vystavení míchacího protokolu směsi.
  • Doložení všech BIO certifikátů použitých osiv.

 

V případě, že si nejste jisti výběrem vhodné směsi, rádi Vám poradíme nebo nás můžete kontaktovat telefonicky či e-mailem.

Pro objednávky použijte náš e-shop.