Firma Rožnovská travní semena nabízí široký sortiment trav, jetelovin a travních směsí zejména pro okrasné trávníky, rekreační trávníky, sportovní trávníky, golfové hřiště atd.

travní semena, travní směsy, semena, okrasné trávníky, rekreační trávníky, sportovní trávníky, golfové hřiště, tráva, trávy, jetelovina, galerie, RTS

Travní směsi značky ROŽNOVSKÁ

Travní směsi značky ROŽNOVSKÁ jsou na základě vědeckých poznatků a naší dlouholeté praxe sestavovány tak, aby svými vlastnostmi odpovídaly i těm nejnáročnějším požadavkům.
Jsou složeny z vysoce kvalitních českých a slovenských odrůd, které jsou přizpůsobeny tuzemským klimatickým podmínkám. Díky svému složení vytvářejí husté, zdravé porosty, odolné nejen proti vymrzání, ale i proti nejrůznějším travním chorobám.

JAK POZNÁTE TRAVNÍ SMĚSI ŘADY ROŽNOVSKÁ?

Zcela nové atraktivní a praktické obaly.
Balení ve váhových kategoriích 0,5kg, 1,0kg, 3,0kg a 5,0kg .

  • objednávejte ZDE

 

PARKOVÁ SMĚS ROŽNOVSKÁ

PARKOVÁ SMĚS ROŽNOVSKÁ

je vhodná pro zatravnění zahrad, parků, sídlišť a jiné městské zeleně. Vytváří plně zapojený okrasný trávník, snáší sešlapávání, po zasetí rychle vzchází a zachovává stálou barvu po celý rok. Nevyžaduje intenzivní ošetřování.

  • Doporučený výsev: 2,0-2,5 kg/100 m²

 

HŘIŠTNÍ SMĚS ROŽNOVSKÁ

HŘIŠTNÍ SMĚS ROŽNOVSKÁ

je určena pro zatravnění zatěžovaných trávníků - vhodná pro zahrady rodinných domů, rekreační prostory, zeleně u bazénů, koupaliště nebo dětská hřiště. Velice dobře snáší sešlapávání, má stálou barvu, nevyžaduje intenzivní ošetřování.

  • Doporučený výsev: 2,5-3,0 kg/100 m²